Menu

VIVE Profit Plus

Przedstawiamy Państwu nowy format sklepów VIVE Profit Plus, w którym znajdziecie tysiące wyjątkowych ubrań w wyjątkowych cenach. Asortyment jest całkowicie wymieniany raz w tygodniu dzięki czemu z łatwością możecie trafić na prawdziwe perełki.

VIVE Profit Plus to także moc promocji między innymi: malejące ceny każdego dnia, pakiety PLUS, godziny PLUS czy wyprzedaż za 1zł.

Poznaj nasze
PLUSY

 • Co tydzień nowy towar

  Asortyment we wszystkich naszych sklepach wymieniamy jest całkowicie raz w tygodniu, dzięki czemu nowe produkty i nowe okazje nigdy Państwa nie ominą.

 • Szalone okazje w Godzinach PLUS

  Promocja „Godziny PLUS” obowiązuje w wyznaczone dni i o wyznaczonej godzinie. Promocje są ogłaszane przed dniem ich obowiązywania. W ciągu trwania „Godziny PLUS” wybrane asortymenty są objęte wyjątkową promocją cenową! Zapraszamy do korzystania z tej wyjątkowej promocji. Szczegółowy opis znajduje się w regulaminie „Godziny PLUS”.

 • Malejące ceny każdego dnia

  Ceny produktów maleją z każdym dniem. W dniu przed całkowitą wymianą asortymentu większość produktów dostępna jest już od 1zł! U nas zawsze znajdą Państwo atrakcyjne ceny i unikalne produkty wielu znanych marek!

 • Ostatniego dnia wyprzedaż za 1zł

  Z ponad 100 tysięcy sztuk markowej odzieży w dniu wyprzedaży większość dostępna jest już od 1 zł. Ceny asortymentów znajdują się na wykazach umieszczonych na terenie sklepu.

 • Pakiety PLUS!

  Kupuj więcej, płać mniej. Korzystając z promocji „Pakiety PLUS” mają Państwo możliwość kupienia wybranego produktu po obniżonej cenie. Zestawy produktów komponują Państwo samodzielnie według grup asortymentowych oznaczonych na wykazach cen asortymentów. Promocje występują w trzech wariantach: kupując 3 sztuki najtańsza kosztuje tylko 50% ceny danego dnia, przy 4 sztukach płacą Państwo tylko za trzy, a przy 6 sztukach tylko za cztery! Szczegółowy opis promocji znajduje się w regulaminie „Pakiety PLUS”.

 • Swoboda zakupów

  Można zapomnieć o przeciskaniu się pomiędzy wieszakami! Dzięki dużej powierzchni naszych sklepów zakupy to sama przyjemność. Można swobodnie wybierać i oglądać interesujące Państwa produkty. Dzięki przymierzalniom sprawdzą Państwo dopasowanie odzieży, co pozwoli dokonać trafnych zakupów.