Menu

Oferta

W każdym sklepie należącym do sieci VIVE Profit znajdą Państwo tysiące oryginalnych ubrań, które możecie wygodnie przeglądać na wieszakach, półkach lub w koszach.

Asortyment we wszystkich naszych sklepach wymieniamy całkowicie raz na dwa tygodnie, dzięki czemu nowe produkty i nowe okazje nigdy Państwa nie ominą. Tutaj można sprawdzić, w który dzień tygodnia nowy towar trafia do Państwa sklepu!

100 000

Markowych ubrań

U nas możecie Państwo kupować ubrania na sztuki oraz w ostatnim dniu przed wymianą towaru na torby, dostępne w czterech rozmiarach:

 • L

  29,99 zł
  (25x40cm)

 • XL

  39,99 zł
  (30x43 cm)

 • XXL

  59,99 zł
  (45x48 cm)

 • XXXL

  249,99 zł
  (74x124 cm)

Do zakupionej torby można włożyć tyle, ile się zmieści. To proste i korzystne rozwiązanie!

Poznaj nasze sklepy

Pierwszy sklep VIVE Profit powstał w 1995 roku. Od tego czasu zaskarbiliśmy sobie lojalność klientów, którzy nazywają nasze sklepy “Profitami”. Aktualnie punkty handlowe sieci VIVE Profit znajdują się głównie w Polsce południowo-wschodniej, jednak wkrótce będziemy również bliżej Państwa! Co kilka tygodni otwieramy kolejne punkty na terenie całego kraju.
Zapraszamy do odwiedzin – przekonacie się Państwo, dlaczego klienci tak chętnie kupują w VIVE Profit!

Zachęcamy do oglądania filmu pokazującego wnętrze przykładowego sklepu.

 

 

Co nas wyróżnia

 • Duży wybór

  Ponad 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych w każdym naszym sklepie, każdego dnia!

 • Swoboda zakupów

  Można zapomnieć o przeciskaniu się pomiędzy wieszakami i koszami! Dzięki dużej powierzchni naszych sklepów (minimum 800 m2) można swobodnie wybierać i oglądać interesujące Państwa produkty.

 • Wygoda

  Asortyment, w zależności od rodzaju, eksponowany jest na wieszakach, półkach lub w koszach, dzięki czemu zawsze łatwo znajdą Państwo to, czego szukają!

 • Łatwy dostęp do sklepów

  Dla komfortu naszych klientów każdy sklep zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym, przeważnie na parterze budynku i posiada duży parking.

 • 100% wymiana co 14 dni

  Regularnie, raz na dwa tygodnie, odbywa się całkowita wymiana asortymentu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zawsze znajdziecie coś wyjątkowego i nie będziecie kilkakrotnie oglądać tych samych produktów.

 • Oszczędność i wolność wyboru

  To Państwo decydują, jak i kiedy kupować! Ceny produktów maleją z każdym dniem, a dzień przed całkowitą wymianą towaru można kupić je również na torby, w jednym z czterech dostępnych rozmiarów. Zawsze jednak znajdziecie Państwo u nas atrakcyjne ceny i unikalne produkty wielu znanych marek!

Zamknij

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od nowego roku wszystkie sklepy sieci VIVE Profit Center będą pracować w trybie cotygodniowej wymiany asortymentu.

0 : 0 0

Zapraszamy na zakupy!
Zespół VIVE Profit